Z tego co widzę, to ta stacja Wtorowo głównie tłoczy gotowe paliwa w kierunku portu w Primorsku i pierścienia moskiewskiego, oraz surową ropę do Rafinerii w Riazaniu. Czyli to newralgiczny punkt na energetycznej mapie Rosji.
Niedopałki już dobrze wiedzą, gdzie upadać, żeby bolało