Nowy test na kanale:
Projektor Blitzwolf BW-V8 vs BW-V5 - Recenzja / Test i porównanie modeli
https://www.youtube.com/watch?v=gekWMvtQR0A
Linki do projektorów w opisie pod filmem.
Nowy test na kanale:
Projektor Blitzwolf BW-V8 vs BW-V5 - Recenzja / Test i porównanie modeli
https://www.youtube.com/watch?v=gekWMvtQR0A
Linki do projektorów w opisie pod filmem.
@LowcyChin.PL cale nic sie dowiedziałem z tego „testu”. Naprawdę szkoda czasu na oglądanie tego „materiału”.
@Astro a co byś się chciał dowiedzieć czego tam nie było xD?
Głównie chodziło o pokazanie jakości obrazu z V5 w porównaniu z V8 bo duzo osob o to prosiło.
@LowcyChin.PL chociażby podstawowej specyfikacji?
@Astro ale co ci po specyfikacji? Powiem, że Full HD ale obraz wygląda gorzej niż w innym modelu co ma 720P więc co z tego że ma Full hd?
Te specyfikacje i tak są przekłamane i nie warto się na nich skupiać. Droższy projektor o lepszej specyfikacji czasem wypada w teście praktycznym gorzej niż tańszy o gorszej.
@LowcyChin.PL no ale to powiedz to na filmie. Ja ten film odebrałem jako zbiór Twoich subiektywnych odczuć.
W innych testach jest jakieś porównanie kolorów, wielkość wyświetlanego ekranu z podaniem odległości (oczywiście z grubsza a nie co do centymetra). A Ty wspominasz że obudowa jest z wytrzymałego materiału. Skąd wiesz że jest wytrzymały? Znamy ten materiał? Próbowałeś go uszkodzić że jest wytrzymały?
Nie obraź się, nie chce żeby brzmiało to bardzo krytycznie, szczególnie że czasami klikam w Twoje linki a nawet coś tam kupiłem ale ten akurat materiał video jest bezwartościowy w mojej ocenie.
@Astro spoko rozumiem teraz twój punkt widzenia.
Zaloguj się aby komentować