RACOFanatykw Hydepark2025-05-18T09:43:26+02:0023#nostalgia #jedzenie Ale zamienniki jest w dealz235Udostępnij
owczareknietrzymryjski★2025-05-18T10:01:33+02:007@RACO jadlem to z dealza ostatnio. IMO najbardziej zbliżone do tych bekonowych starchipsow +1 byczq
mannoroth2025-05-18T11:10:18+02:001@owczareknietrzymryjski te z dealza to taki pieniądz że głowa mała. Nie mogę ich za dużo kupować bo jem jak dziki
RACO2025-05-18T11:22:54+02:002@mannoroth normalnie jak narkotyk... Tak jak te z Aldi chili limonka... Oba sklepy mam obok siebie.
Michumi2025-05-18T12:24:30+02:001@RACO nedzny ten zamiennik Np w Grecji można kupić te nasze oryginalne co to Star produkował a teraz frito lay ma prawa