SandriniaOsobistośćw Hydepark2023-01-19T21:20:37+01:0015Noga mnie boli. #gownowpis #oswiadczeniezdupy1516Udostępnij
ranunculus2023-01-19T21:29:16+01:003@Sandrinia Jeszcze mi się przyda nie musisz jej wyrzucać, powieś nad łóżkiem czy coś
Sandrinia2023-01-20T08:46:44+01:004@RiverStar już nie boli, mogę jeździć. Wczoraj w korku stałam to może dlatego mnie bolała heh
RiverStar2023-01-20T10:05:23+01:003@Sandrinia Fajnie że już lepiej Wszamaj jakąś kremówę na odnowienie HP i sobie nie żałuj