suseu★Liderw Hydepark2024-08-31T02:54:33+02:009#nocnazmiana Prawie 3 a ja oglądam walki boberów xD https://youtu.be/OPMIq5xMFt0 92Udostępnij
ErwinoRommelo★2024-08-31T03:37:18+02:004Dobrze ze ich Zbyszek rozdzielił bo mogło się to złe skończyć.
moderacja_sie_nie_myje2024-08-31T07:05:21+02:002@ErwinoRommelo To sędzia był. Ale jaka kultura, żaden nie gryzł, poprzytulały się i rozeszły.