Half_NEET_Half_AmazingGURUw Hydepark2024-07-24T02:03:01+02:0027#nocnazmiana #listaobecnosci275Udostępnij
cebulaZrosolu2024-07-24T10:56:13+02:002@Half_NEET_Half_Amazing ja szanuje nocki w mojej pracy, po prostu w niej śpię :D
GrindFaterAnona2024-07-24T12:39:31+02:001@cebulaZrosolu ja tak spałem jak pracowałem w ochronie kopalni. do czasu aż nam bramę zajebali xD
cebulaZrosolu2024-07-24T12:45:12+02:001@GrindFaterAnona ziomek kiedyś jak usnął na cięciówce to go dopiero pracownicy rano obudzili, jak nikt szlabanu nie otwierał xD