No witam, też wyjebali mnie z wykopu za plusowanie wpisów wysmiewajacych Orlen. Jest jakaś apka tego hejto? Póki co średnio się skroluje. #gównowpis
No witam, też wyjebali mnie z wykopu za plusowanie wpisów wysmiewajacych Orlen. Jest jakaś apka tego hejto? Póki co średnio się skroluje. #gównowpis
Zaloguj się aby komentować