winiuchoGURUw Hydepark2026-06-24T09:18:55+02:0017No w czepku urodzony.... pojem sobie znowu #rower #gravel176Udostępnij
Opornik★2026-06-24T10:14:26+02:001@winiucho jakas opuszczona dzialka\ogrod pewnie, bo dzikich porzeczek nie widziałem nigdy
winiucho2026-06-24T10:44:26+02:001@Opornik tak, było kilkadziesiąt krzaków, już sosny i brzozy tam wyrosły