No to tak to u mnie wygląda pod koniec roku, w połowę z nich nie grałem nigdy xD


No to tak to u mnie wygląda pod koniec roku, w połowę z nich nie grałem nigdy xD


@bojowonastawionaowca w szeroko pojęte imprezówki - kiedyś miałem dużo eurogierek, ale tam partia trwa godzinę+ i tłumaczenie zasad drugie tyle, powymieniałem większość takich trudnych na imprezówki i to się dużo lepiej sprawdza. Podaj dalej na dole to chyba moja najczęściej ogrywana gra, na wykopiwach pykamy w nią. Ale np. na święta dostałem od brata Fallouta i graliśmy w nią z 5h i też była dość fajna
W kolejnym roku liczę, że uda mi się zebrać ludzi, którzy będą w miarę regularnie grać, bo mam Detektywa z dodatkami, dzieci żmijowego lasu i Time Stories, a to wszystko są gry z fabułą i lepiej by grać w tym samym składzie, żeby sejwowanie rozgrywki miało sens.
Zaloguj się aby komentować