@Statyczny_Stefek najlepsze jest to, że dalej nie rozumiem XD
Bo to wieczne jest, to uchwyt jest wbudowany, dodatkowych brak. Trzymał je będę za sekcję i w pudełku i to w sumie tyle XD
I się zastanawiam, czy tobie chodzi o obsadkę do stalówek kaligraficznych, czy jakiś dodatkowy uchwyt czy coś XD