Hejto.pl
No elo w Dąbrowie k⁎⁎wa a gdzie? CHWAŁA WIELKIEJ HUCIE Będę wrzucać jakieś podsumowanie kolejnych dni, bo już 3 - mtriciak33 - Hejto.pl