Niestety przy próbie pomiaru prądu mi się ciągle resetuje i nie wiem czemu, gdy jest włączony na przełącznik jest ok. Sprawdzałem na anengu i prakside
#elektronika #diy
Ma ktoś pomys? Jest to niezbędne by pomierzyć czy prawidłowo usypiam tel.

Niestety przy próbie pomiaru prądu mi się ciągle resetuje i nie wiem czemu, gdy jest włączony na przełącznik jest ok. Sprawdzałem na anengu i prakside
#elektronika #diy
Ma ktoś pomys? Jest to niezbędne by pomierzyć czy prawidłowo usypiam tel.

Zaloguj się aby komentować