Niektórym już tak odbiło na punkcie Ukrainy, że piszą "w hejto", zamiast "na hejto". #ukraina #wojna #rosja #bekazfajnowygłupków
Niektórym już tak odbiło na punkcie Ukrainy, że piszą "w hejto", zamiast "na hejto". #ukraina #wojna #rosja #bekazfajnowygłupków
Zaloguj się aby komentować