Nie zapominajcie kochani o "standardach moderacji xDD" czyli o takim odpowiedniku statutu w szkole publicznej. Niby zgodny z prawem ale w rzeczywistości statut ten jest wyżej niż Konstytucja i Konwencje genewskie
Nie zapominajcie kochani o "standardach moderacji xDD" czyli o takim odpowiedniku statutu w szkole publicznej. Niby zgodny z prawem ale w rzeczywistości statut ten jest wyżej niż Konstytucja i Konwencje genewskie
Zaloguj się aby komentować