Nie wiem jak to w ogóle targować więc będzie bez, ale mam takie pytanie dotyczące osuszacza powietrza, mianowicie w miejscu gdzie skrapla się woda do zbiornika zrobił się taki czarny nalot jakby od przypalenia czy coś w tym stylu, co to może oznaczać? Na pewno nic tam się nie przypala. Czy to może być jakiś osad ze skraplacza? Czy może jakiś mikro wyciek ze sprężarki? Ale to raczej już by tam czynnika nie było w środku


