Nie wiem czego to kwestia ale nie siada aż tak. Diablo 2 to praktycznie całe dzieciństwo - kilka tysięcy godzin, baalruny, pvp, klany, siedzenie i handlowanie oraz zawieranie znajomości z użytkownikami forum.d2traders które już nie istnieje. Jesli chodzi o trójkę, to przeszedłem całą i odstawiłem - może kupię i zagram w dodatki, bo jesli chodzi o D4 to cutscenki spoko, ale po prostu nudzi. Może to przez to, że w #diablo2 grało się za młodego i inaczej wszystko wyglądało wtedy. #diablo4