Kind_xDTwórcaw Przegryw2023-03-01T22:18:05+01:007Nie obchodzę swoich urodzin, nawet osiemnastki. A jak to u chłopów wygląda? #przegryw75Udostępnij
DeadRabbit2023-03-01T22:24:02+01:000Nie obchodzę, dziewczyna kupiła mi prezent i tak. ale do rodziny nie wracałem. Wyjebane mam na nich.
Emantes2023-03-02T20:25:11+01:000@Kind_xD po c⁎⁎j żyć? Celebruj swoje życie ile w lezie, nie traktuj się jak gówno. Pozdrawiam