bartek555★Liderw Architektura2024-08-03T10:12:43+02:0012Nie ma letko. Pierdolona belka, ila z nia roboty to koniec swiata. #budujzhejto #architektura127Udostępnij
Sweet_acc_pr0sa2024-08-03T10:23:43+02:003@bartek555 chcialo sie lac to gunwo to teraz trzeba cierpiec xD, trzeba bylo robic stelaz
Sweet_acc_pr0sa2024-08-03T10:26:09+02:003@bartek555 robilem kiedys cos takiego na ramie stalowej oblozone panelami jak n elewacji xD nie trzeba bylo lac betonu
bartek555★2024-08-03T10:34:24+02:001@Sweet_acc_pr0sa nie wiem czy takie rozpietosci z belkami poprzecznymi daloby sie tak zrobic. Nie mam slupow w rogach konstrukcji, wyglada jak wiszaca rama.
Sweet_acc_pr0sa2024-08-03T10:56:40+02:004@bartek555 a to u mnie bylo ze slupem w rogu, mogl by byc problem trzeba by podwieszac z gory albo chuj wie jak