Nie chcę was pospieszać ale jeśli chcecie wbić ostateczny gwóźdź do trumny orlenowskiego serwisu to dajcie już apke mobilną. Przetestujemy
Nie chcę was pospieszać ale jeśli chcecie wbić ostateczny gwóźdź do trumny orlenowskiego serwisu to dajcie już apke mobilną. Przetestujemy
Zaloguj się aby komentować