Nie chcę być złośliwy ale to już przechodzi jakiekolwiek pojęcie dobrego smaku ( ͠° ͟ʖ ͡°) Na YouTube 16 minutowy filmik co by napchać reklam <dobrze że Adblock zainstalowany dawno> - INTEL DIAMETRALNIE ZMIENIA NAZWY CPU ale mówię stop, zobaczę co pisze o tym Google zamiast marnować czas, i co wyszło?


Co wypluło Google?

Nowe procesory będą miały kilka możliwych nazw.

Podstawowe, najwolniejsze modele to po prostu Intel Core 3, Core 5, Core 7 i Core 9, czyli znika w nich litera "i". Z kolei mocniejsze jednostki otrzymają oznaczenia Core Ultra, np. Core Ultra 9


No niebotyczna zmiana, będę o tym myślał z tydzień czasu, no nie wiem czy się pozbieram ( ͡° ͜ʖ ͡°) a autor leci na czarną listę co się już więcej wyświetlać nie będzie, dziękuję!


#komputery #informatyka #gownowpis #youtube

Komentarze (5)

Ja koszystam tylko z zakładki subskrybcjie bo na głównej stronie znaleść coś ciekawego to trzeba chyba z pół godziny szukać.

@gawafe1241 to i tak dobrze.

Ja tam ciagle widze, w polecanych:

-> Polska wstaje z kolan

-> czy polska podbije EU

-> czy rosja zaatkauje polske

-> jakie mamy szanse w wojnie z rosjaXD

@Bystrygrzes widać algorytm zakwalifikował Cię że interesuje Cię polityka ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja np. mam ciekawostki naukowe, gry, recenzje, informatyka, security i takie filmy jak opisałem. Widać coś oglądałeś lub szukałeś to masz co chciałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaloguj się aby komentować