#nekroblog - @pacjent44 się kilim
Nic nie wiem, gadał o elektrykach, wielkiej dramy nie było, nawet małej w sumie nie było, ale jest przekreślony
Ale skończył dobrze, ładnie na wpisach XD


#nekroblog - @pacjent44 się kilim
Nic nie wiem, gadał o elektrykach, wielkiej dramy nie było, nawet małej w sumie nie było, ale jest przekreślony
Ale skończył dobrze, ładnie na wpisach XD


Zaloguj się aby komentować