#nba oglądałem sporo jakieś 7-9 lat temu. Dzieci dopiero co się urodziły, noce i tak były zarywane, więc to i owo oglądałem. Pamietam wtedy, że zwróciłem uwagę na dwóch zawodników, co moim zdaniem miei olbrzymi potecjał, ale z jakiegoś powodu byli w cieniu. Pierwszy był SGA, drugim był Brunson. Jak oglądałem, widziałem w nich "to coś" - i choć wiadomo że oglądałem Mavs dla Doncica, podobało mi się jak drużyna gra z Brunsonem.
Teraz najpierw jeden doprowadził drużynę do mistrzostwa ligi, teraz drugi.
Spurs będą jeszcze wygrywać w najbliższych latach. Ale fajnie, że kolejna drużyna ze wschodu coś potrafi wygrać. A Mavs to największe pacany tej ligi ostatnich 5 lat.
