Nawiązując do postu @Wannasauna
Wydaje mi się, że pioruny mogą nawiązywać w delikatny sposób do obecnej sytuacji politycznej, chociaż mówiąc szczerze, to raczej nadinterpretacja symbolu.
Dużo ciekawsza i bardziej wiarygodna jest koncepcja nawiązania do płomienia/sztosu. Tylko trochę nie pasuje podpis "doceniam". Lepiej wyglądałoby "napierdalam piorunem, żeby się zajarało ogromnym płomieniem i trafiło na sztos" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Takie poranne przemyślenia
lubieplackijohn userbar
ANDRZ_JzKMICIC

@lubieplackijohn Według mnie pioruny są w punkt, nie powtarzają się tak często, bo lajki i plusy to klasyk, płomienie to znów pepper przychodzi na myśl. A kojarzenie każdego pioruna z protestami tak samo jak tęcza z gejami to przesada, to tylko zjawiska pogodowe ¯_(ツ)_/¯

lubieplackijohn

@ANDRZ_JzKMICIC Dokładnie! Mam takie same zdanie na temat pioruna. Ale jak ktoś chce gdzieś widzieć spisek, to i tak go zobaczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Lebiediew

@lubieplackijohn Jestem wyczulony na takie rzeczy i zupełnie tego w ten sposób nie odebrałem. Dla mnie to, tak jak piszesz, symbol tego, że coś nam się podoba, więc chcemy dać temu kopa, energię, siłę przebicia.

Swoją drogą, bo może jesteś na czasie bardziej niż ja, wiesz może, czy te nowe sztosy oparte o AI są redagowane dla każdego użytkownika z osobna?

Rebeliant34PL

Uważam ,że piorun to dobra opcja. Prędzej bym nawiązał do Zeusa :D. Hejto musi się czymś wyróżniać jeśli chcemy dążyć do poprawy i by było coraz bardziej popularne. To co teraz robimy to będzie nas mówione jaką społecznością jesteśmy. Uważam ,że damy radę ^^

lubieplackijohn

@Lebiediew Wydaje mi się, że nie. Mogę się mylić, ale zważając na liniowy progres hejto, który mimo wszystko jest ogromny, to nie sądzę, żeby algorytm był już aż tak wyczesany. To pewnie dopiero pierwsze testy.

Zaloguj się aby komentować