Należy rozprawić się z tym mitem jakoby Bois był swiezakiem, ktoś na silce zaaplikował solidny overspray i to nie są dobre warunki do treningu. Ogólnie zapach jako taki też jest irytujący, zimą też. #perfumy
Należy rozprawić się z tym mitem jakoby Bois był swiezakiem, ktoś na silce zaaplikował solidny overspray i to nie są dobre warunki do treningu. Ogólnie zapach jako taki też jest irytujący, zimą też. #perfumy
Ogólnie lwia część użytkowników grup fb uważa go za świeżaka, nie mam pojęcia czemu, jednakże wiem, że ten aromat, przynajmniej dla mnie jest tak samo drażniący, jak wszelakie słodko-karmelowo- owocowe ulepy, ludzie uwielbiają takie połączenie, stąd większość marek niestety podąża za trendami i to my ludzie ustalamy, co mają stworzyć,dla przykładu: Dior Hommess Parfam 2k25.
Zaloguj się aby komentować