Nakarmiłem ledwo żywą pszczółkę (woda+woda z miodem, nie miałem cukru żeby wymieszać z wodą) i pierwszy raz widziałem jak pszczoła się wypróżnia?
Nakarmiłem ledwo żywą pszczółkę (woda+woda z miodem, nie miałem cukru żeby wymieszać z wodą) i pierwszy raz widziałem jak pszczoła się wypróżnia?
Zaloguj się aby komentować