Najbardziej o te #wybory się zesrali ci co wyjechali z Polski lata temu na jakieś szparagi czy inne pieczarki i tam zostali. Dzisiaj wielcy eksperci od tego na kogo ich rodacy mieli głosować a na kogo nie, wielki ból d⁎⁎y o to jak głosowali ci w kraju, jakaś wyższość jakby nie wiem jakimiś ambasadorami Polski zagranicą byli a nie zapierdalali na produkcji u Hansa czy tam innego Johna. #polityka