Nadszedł czas na jakieś Oudy z prawdziwego zdarzenia, Bortnikoff ma sample na swojej stronce. Pomyślałem że sobie zamówie na urodziny pakiet trzech na początek, ten w cenie 45 baksów. Czy możecie mi doradzić co wybrać? Bardzo lubue smrody w stylu Kurosika albo zapachy jak Fahrenheit, nie podobają mi sie wszelkie kadzidlaki i wszelkie mocno ziołowe nuty też średnio mi podchodzą, aczkowliek jeśli uważacie że coś warto spróbować, to jestem otwarty na nowe doznania. Proszę szanowne grono o rekomendacje co od Bortnikoffa brać. Dziękuję, pozdrawiam i życzę miłej Niedzieli. #perfumy
