@Cybulion biorąc pod uwagę to, że ten las ma 43 lata daję mu jeszcze dziesiąt lat życia do ,,wycięcia za parę lat w pień", lub nawet nie, bo w świerku nie tnie się w pień tylko stosuje rębnie złożone.
Ale fakt, nasadzenia na gruntach porolnych nie wyglądają zbyt estetycznie.