Hejto.pl
MYŚLICIE, ŻE UPAŁ TO WYMÓWKA BY ODPUŚCIĆ DYSCYPLINĘ?! Nic bardziej mylnego. W zasadzie przez ostatnie dwa dni jem - WiejskiHuop - Hejto.pl