#muzyka #muzykaelektroniczna #nostalgia Dla mnie ten numer to jest ścisły top w historii trance. 12 minut, zero wokali po prostu magia. Kawałek z czasów zanim Tiesto zupełnie się sprzedał i zaczął nagrywać papkę dla gimbusów https://www.youtube.com/watch?v=MtJju8htq0A