@winiucho to mi przypomina jak kiedyś przez kilkanaście lat (!) szukałem kawałka, który kiedyś miałem nagrany na kasecie. Oczywiście nie znałem ani tytułu, ani wykonawcy, ale w końcu znalazłem:
@winiucho - już współpracowałem raz z kolegą @Dziwen - zobacz gry spod tagu #dziwentorobur - może by i dalej współpraca szła ale mam problem z zaangażowaniem