Może i Warszawiacy protestują, za to wybory i tak wygrają Grażyny z wioski na Podkarpaciu. #polityka #polska #protest #marsz4czerwca #jebacpis
Może i Warszawiacy protestują, za to wybory i tak wygrają Grażyny z wioski na Podkarpaciu. #polityka #polska #protest #marsz4czerwca #jebacpis
Zaloguj się aby komentować