cebulaZrosoluMistrzw Hydepark2025-10-03T08:32:30+02:0018Moja fuercia Palma mi odbiła #rosliny186Udostępnij
Byk★2025-10-03T09:02:25+02:002Sufit masz krzywo, ale roślinka ładna Widzę, że kolega ma dobrą rękę do roślin
cebulaZrosolu2025-10-03T09:28:43+02:001@Yes_Man z nasion. Przywiozłem sobie nasiona zebrane na Fuerteventurze jak tam byłem. Ładnie kiełkuje, miałem kilka i rozdałem