ParigotOsobistośćw Zegarki2023-02-04T12:43:15+01:007Mój zegarek na pierwszą, lutową sobotę. Dawno nie nosiłem drania.77Udostępnij
Parigot2023-02-04T14:28:11+01:000@Niggauke taguj, taguj... przecie je w zegarki. To nie wykop - nieintersuje to nie pacz¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯
Niggauke2023-02-04T15:37:53+01:001@Parigot nie mozna zablokować społeczności jak sie jeszcze nie ogarnąłeś dzbanie, a piszacy w tej spolecznosci sa zwykle tak samo niedojebani jak ci od perfumy. Na czarno zebym nie musiał mieć z tobą do czynienia