@Acrivec Ok, sorki. Czyli że zwykły użytkownik może mieć nick administrator? No nieźle, ja takie nazwy zastrzegałem 20 lat temu jak się robiło gówno-stronki w php.
@Acrivec Mój nick jest specjalnie dla takich humanistów ja Ty, wiem że wasza grupa społeczna cierpi na wieczny niedostatek atencji i niedocenienia, więc jak zabłyśniecie swoją wiedzą to przez parę godzin będziecie się dobrze czuli od swojej zajebistości