Krx_S
Krx_SInspirator

Miliony graczy zostały na lodzie. WoW, Diablo 3 i inne gry Blizzarda zamknęły się w Chinach

Nieprawdopodobny scenariusz, który właśnie się ziścił.

Wszystkie gry Blizzard Entertainment (wszystkie oprócz Diablo Immortal) właśnie zamknęły swoje serwery w Chinach. Mowa więc o World of Warcraft, World of Warcraft Classic, Diablo 3, Diablo 2 Resurrected, Heroes of the Storm, Hearthstone, StarCraft 2 oraz Overwatch 2.

#gry #wow

Komentarze (13)

@Krx_S Dlaczego ? co się stało?? przecież to był ogromny rynek.

@Pawianek69 mogą w sumie puchatkowi podziękować xD

00d76d62-fb23-451a-a38a-a3f3a76a1c3d

Bardzo dobrze, nie żal mi ich za lata wchodzenia w dupsko puchatkowi i wspieranie czerwonego reżimu. Mam nadzieję, że ludzie pamiętają o inbie z Hongkongiem.

U wielu ludzi będzie Magik z okna Czy wróci era prywatnych serwerów.

No nieźle chińscy gamerzy muszą być wqrwieni.
Podobnie jest ze steamem, gdyby coś się stało i odwidziało się komuś i zamknął platformę to papa wszystkie gierki xD

Pośrednik Chiński Blizarda NEtEasy, nie dogadał się z chińskim rządem co doprowadziło do tego, że Blizard zrezygnował z udziału na tym rynku.

@Wyrwiszmat chciałeś być śmieszny, ale nie wyszło. Trochę szacunku.

@Krx_S chińskie zdziczałe pojebusy. Blizzard ma za swoje, tak się kończy działanie na tamtym rynku. Sami nakręcali cenzurę dla puchatka.

@HomoIndustrialis no i się zesrałeś.

@tak_bylo z waszej ograniczonej perspektywy na pewno tak. Tylko, że gdyby chodziło o Twojego ojca, to może nie byłoby to takie śmieszne, co?

WoW i tak już nic nie pomoże. Retail radzi sobie z roku na rok coraz gorzej, gra idzie w stronę Disneya, a Blizzard nie ma w sobie już nic z dawnego Blizzarda.
Pewnie gdyby nie oficjalne serwery Classic, najlepszymi wersjami gry, które, jakby nie patrzeć, pozabijały nieco prywatne serwery to powoli by trzeba było gasić światło. Utrata rynku chińskiego to po prostu kolejny krok w tą gorszą stronę.

Zaloguj się aby komentować