@Eliasz_Oderman
kiedyś widziałem filmik krecony z wloskiej fregaty. Łódź z ludźmi się wywróciła i duzo ludzi utonęło lub tonęła. Pracuje obecnie z wieloma uchodźcami, glownie z Erytrei. To bardzo fajni ludzie i po takim doświadczeniu calkiem inaczej patrze na problem migracji.