@Mikuuuus Dzień dobry piękny Panie i dziękuję za porcję filmików z rana. To jakieś święto na Ukrainie, że tyle fajerwerków dzisiaj ? #ukraina
@Mikuuuus Dzień dobry piękny Panie i dziękuję za porcję filmików z rana. To jakieś święto na Ukrainie, że tyle fajerwerków dzisiaj ? #ukraina
Zaloguj się aby komentować