MendaWirtuozw Hydepark2023-01-25T13:19:00+01:000Miałem range kompan a teraz znowu ma statysta. Za co ta degradacja? Niech żyje wolna Polska.06Udostępnij
MrMareX2023-01-25T13:29:26+01:001Magiczna kombinacja ctrl + F5 magicznie naprawi Twój magiczny problem
Menda2023-01-25T14:29:13+01:003@Tervaskanto @MrMareX @Shinek dzięki szybkiej interwencji pana Tuska ranga kompan została mi przywrócona w trybie natychmiastowym. Dziękuję za szybkie działanie i nie czekanie do 16