na_kanapie_siedzi_lenFenomenw Hydepark2024-07-21T10:39:24+02:0044#memyleslienielsen #nsfw#nsfw444Udostępnij
Westfield2024-07-21T13:37:25+02:008Może #niepopularnaopinia ale nigdy nie uważałem tej sxeny za śmieszną. Raczej trochę cringem wieje.
na_kanapie_siedzi_len2024-07-21T15:03:56+02:001@Westfield Cóż, każdy ma inne poczucie humoru i nie każdego musi śmieszyć.
Westfield2024-07-21T16:49:42+02:001@na_kanapie_siedzi_len Nie twierdzę, że jest inaczej. Dzielę się jedynie swoją opinią.