@JaktologinniepoprawnyWTF ja nie pożyczam xD w zamian proponuję wykonanie usługi, lepiej wychodzi i mam pewność, że narzędzia są dobrze używane i nasadka 10mm nie zginie.
@JaktologinniepoprawnyWTF dużo ludzi nie ma, mamy takie czasy, że taniej kupić nowe sprzęty, niż bawić się w reperatury. Chyba, że ktoś majsterkuje albo lubi pogrzebać przy np. aucie. Wtedy ma swoje i docenia.