Nie przesadzaj z Nałęczowianką, w Teksasie już zdelegalizowali przerwy w pracy na picie wody, a przecież nasi geniusze wzorują się na tamtych geniuszach.
Nie ponieśliśmy klęski. Wrecz przeciwnie. Rządzimy jako gatunek na planecie. Jak sie sami nie zniszczymy to wraz z AI bedziemy rzadzic też galaktyką za jakiś czas. Po prostu wiekszosc ludzi tak ma ze woli wszystko widziec w czarnych barwach.