@vredo xdd noo iguany tez sie jadlo se smakiem, ehh new vegas to bylo to, pamietam jak o 2 rano gralem po kryjomu jutro lucembaza a ja kombinowalem jak wejsc do bunkru bractwa wpuscic mnie nie chcieli
@UmytaPacha xdd @vredo pchasz sie w problemy, moge byc najwiekszym taktykiem 2giej wojny swiatowej ale nawet ja ci nie pomoge jak u paszki sobie nagrabisz