Słaby meme, przez ostatnie 7 lat używałem linuksa na różnych dystrybucjach i dźwięk zawsze działał. Raz wręcz miałem odwrotną sytuację. Na stacjonarce w GRUBie miałem linuksa jako pierwszy system (daily) i windowsa (do gier). Jeśli chciałem pograć i domyślnie uruchomił się linux to potem po restarcie dźwięk w Windowsie nie działał. Musiałem wyłączyć komputer, włączyć a następnie od razu wybrać Windowsa, wtedy dźwięk działał. Tak jak już mówiłem, na linuksie działało zawsze.
Zaloguj się aby komentować