Matko bosko, co za depresyjna pogoda. Cały dzień mam wrażenie jakby już było późne popołudnie, teraz późnym popoludniem jakby był już solidny wieczór. #pogoda #jesien #oswiadczeniezdupy
Matko bosko, co za depresyjna pogoda. Cały dzień mam wrażenie jakby już było późne popołudnie, teraz późnym popoludniem jakby był już solidny wieczór. #pogoda #jesien #oswiadczeniezdupy
Zaloguj się aby komentować