Mamy tu jakiś akcjonariuszy i inwestorów? Chętnie bym się dowiedział czegoś o metodach opłacalności inwestycji czy stosowaniu macierzy w spółkach portfelowych. Coś władza tu taka magia?
Mamy tu jakiś akcjonariuszy i inwestorów? Chętnie bym się dowiedział czegoś o metodach opłacalności inwestycji czy stosowaniu macierzy w spółkach portfelowych. Coś władza tu taka magia?
Zaloguj się aby komentować