Mam wyjeżdżone 14 godz, czy mogę dalej zmienić sobie instruktora? Tzn chłop ma ogromną wiedzę (były egzaminator word), ale nie ma chyba do mnie podejścia, bo połowe godzin wyjeździłem, popełniam jeszcze błędy, a ten już oczekuje, że moja jazda będzie płynna jak u wprawionego kierowcy, bo inaczej się wkurwia na mnie zamiast zachować spokój ¯_(ツ)_/¯