Mam wrażenie, że hejto zawsze się rozrasta, jak mnie nie ma i zamiera, gdy wracam. xD Już trzeci raz taka sytuacja chyba. Sorry chłopaki xD
Mam wrażenie, że hejto zawsze się rozrasta, jak mnie nie ma i zamiera, gdy wracam. xD Już trzeci raz taka sytuacja chyba. Sorry chłopaki xD
Zaloguj się aby komentować