Mam mieszane uczucia co do aborcji. Z jeden strony to zabijanie dzieci ale nie podoba mi się dawanie kobietom prawa wyboru
Mam mieszane uczucia co do aborcji. Z jeden strony to zabijanie dzieci ale nie podoba mi się dawanie kobietom prawa wyboru
Zaloguj się aby komentować