Mam i ja 🤗 ( ͡ʘ ͜ʖ ͡ʘ) chyba to jest ten obiecany wykop 2.0 po 12 latach a nie czekaj to po prostu Hejto, dobra robota panowie jest petarda 🤯przeciez jak to wyjdzie oficjalnie to pozamiata… pierwszy post dodany z apki #hejto #aplikacja

Mam i ja 🤗 ( ͡ʘ ͜ʖ ͡ʘ) chyba to jest ten obiecany wykop 2.0 po 12 latach a nie czekaj to po prostu Hejto, dobra robota panowie jest petarda 🤯przeciez jak to wyjdzie oficjalnie to pozamiata… pierwszy post dodany z apki #hejto #aplikacja

Zaloguj się aby komentować